Assassins Creed Origins download

gry do pobraniaWiadomo, że do zapowiedzi i wypowiedzi największych wydawców i deweloperów trzeba mieć pewien dystans i traktować je z lekkim przymrużeniem oka, ale nie ukrywam, że Assassin’s Creed: Origins, to jedna z tych gier, która mocno rozbudza moją wyobraźnię. Szczególnie, gdy czytam wypowiedzi takie jak ta reżysera gry, który opowiada o jej pobocznej zawartości. Edycja kolekcjonerska Assassin’s Creed Origins Dawn of the Creed Legendary jest już dostępna dla zagorzałych wielbicieli gry, wyłącznie w Ubisoft Store. Wyprodukowano jej jedynie 999 sztuk. Co warte podkreślenia, część zestawu będzie wysłana do nabywcy już teraz, reszta w okolicach premiery gry (27 października 2017 r. ). Ubisoft zakończył tegoroczną konferencję podczas targów E3 obszernym, 30-minutowym materiałem z wersji alfa gry Assassin’s Creed: Origins. Na dołączonym materiale możemy zobaczyć eksplorację świata gry poprzez jazdę konną, pływanie łodzią czy nurkowanie. Zaprezentowano także walkę, podczas której Batek korzysta z rozmaitego wyposażenia, także pod powierzchnią wody. Na zapisie rozgrywki widzimy, jak dużą rolę odgrywa wcześniejszy rekonesans z wykorzystaniem towarzyszącego orła.
Na materiale pojawiła się też słynna wieża Ubisoftu. Synchronizacja nie pozwoliła odkryć dodatkowych znaczników na radarze, ale pozwoliła zdobyć nieco punktów doświadczenia, co może oznaczać, że punkty widokowe będą miały marginesowe znaczenie i ewentualnie ulżą naszą nawigację.
Digital Foundry postanowiło już teraz poddać próbie pozycję i pierwsze wepchnięcia są bardzo pozytywne. Nie możemy tutaj mówić o natywnym 4K, ale podczas gdy podają Brytyjczycy „w tymże wypadku to nie powinno znaczenia”, ponieważ twórcy w świetny sposób poradzili osobiście z dynamicznym skalowaniem przebiegu. Podczas testów dziennikarze zainteresowali się sprawdzeniem pozycji w kilku fragmentach i wskutek analizie pikseli za wszelkim razem obserwowali wynik na poziomie 2160p.
Gra oraz zachwyca detalami środowiska, pochwala oglądać obiekty oddalone o sporą odległość, jakość tekstur również prezentuje wysoki poziom, oraz dodatkowo oświetlenie zostało śmiałość ulepszone względem poprzedniej fragmenty. Gra działa w trzydzieści klatkach na sekundę, jakkolwiek autorzy nie zapomnieli o płynności animacji i niepodobna doświadczyć widocznych spadków.

Assassin’s Creed Origins oficjalny trailer gry

Z wykorzystaniem ostatnie cztery lata, załoga studia Ubisoft Montreal, rozsądni za grę Assasin’s Creed IV Black Flag, chodzili nad nowym rozdziałem opowiadającym historię Asasynów. W bitwie Assassin’s Creed Origins gracze trafią do starożytnego Egiptu, jednego z najbardziej tajemniczych miejsc w historii ludzkości, które miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji.

Kontrolując postać Bayeka, zwanego obrońcą Egiptu, będą potrafili odkryć sekrety ukryte w cieniu wielkich piramid, zostawione legendy, tajemnice ostatnich Faraonów, a także zawartą w zatraconych hieroglifach, prawdziwą historię o początkach bractwa Asasynów. W grze nie pojawi się także tryb współpracy, podczas gdy miało to miejsce w sytuacji gry Assassin’s Creed: Unity. Przedstawiciel Ubisoftu wspomniał atoli, iż nie oznacza to, iż będzie żadnych funkcji online. Niestety nie podał symbolicznych dodatkowych informacji na ich temat, oprócz stwierdzenie, iż „ulepszą one” doświadczenia powiązane z trybem dla 1-ego gracza.
Assassin’s Creed Origins z pewnością dobyła spore uznanie nie tylko społeczności graczy na tegorocznym E3, ale na całej kuli ziemskiej. Budowane od dobrych wielu tygodni napięcie jeszcze z większym natężeniem potęguje spory potencjał tąże gry Ubisoftu, czego dokumentem może być poniższe 10 minut rozgrywki.
Gra będzie nuże dziesiątą pełnoprawną odsłoną seryjki opowiadającej o odwiecznej bitwie między asasynami i templariuszami. W starożytnym Egipcie złączymy początki tego konfliktu, wcielając się w bohatera mianem Ba Yek. Trafimy do ptolemejskiego, czy między latami 323 – 30 przed naszą erą. Zwiedzimy zarówno Deltę Nilu, jak i pustynie oraz miasteczka takie jak Memfis bądź Faros, oraz Wielką Bibliotekę Aleksandryjską. Weźmiemy udział w walkach gladiatorów i zapolujemy na dzike zwierzęta, takie jak lwy czy hipopotamy. System walki znacznej zmianie – ma być trudniejszy i bardziej wymagający ulegnie, lekko zainspirowany tymże z Wiedźmina 3. Podkreślenie ma być położony na eksplorację ogromnego świata, oraz nie pojedyncze wyławianie spośród niego kolejnych misji oraz znajdziek. Wszelkie pozostałe dane, dotyczące elementów rozgrywki nowych, fabuły, oraz zagadnień technicznych pojawią się nuże wkrótce. Origins zadebiutuje nuże 27 października na Play Station 4, Xbox One i PC.