W ofercie naszego e-sklepu posiadamy klasyki gier na komputery oraz konsole oraz gry planszowe dla całej rodziny.

Nie znalazłeś gry? Zapytaj
 

Szeroki wybór gier dla każdego

Zapraszamy do zakupów popularnych gier komputerowych w naszym sklepie internetowym. Złóż zamówienie na grę, a my ją błyskawicznie wyślemy do ciebie, dzięki temu już nawet na drugi dzień będziesz mógł się cieszyć z nowej gry. Sprawdź aktualne promocje na gry w naszym e-sklepie i kup grę w dobrej cenie.

Poniżej znajdziesz aktualnie trwające promocje na gry w naszym e-sklepie.

ALERT Z PROMOCJAMI

Ciekawe auto-promocje znajdziesz na – http://www.auto-promocje.com.pl/k/wyprzedaz-rocznika/ są tu wyprzedaże nie tylko  z poprzedniego roku, ale i starsze modele. Oczywiście też znajdziecie na stronie bieżące promocje z nowymi, tegorocznymi modelami!

Otrzymuj powiadomienia o promocjach w e-sklepie

Gra miesiąca: The Long Dark

W The Long Dark gracz ma możliwość wyboru gry sandboksowej lub fabularnej. Niezależnie od naszego wyboru, mróz da nam się we znaki. W sandboksowej rozgrywce najważniejsze jest przetrwanie. W tym celu konieczna jest stała eksploracja w poszukiwaniu ciepłych ubrań, pożywienia oraz opału i ciepłego kąta do przetrwania jeszcze chłodniejszych dni.

Fabularnie gra także ma wiele do zaoferowania. Ciekawi ludzie, dialogi i śmiertelnie niebezpieczny wypadek na samym wstępie. Gdy dwoje rozbitków ratuje się od śmierci w katastrofie lotniczej, nogi prowadzą ich do poznania tajemnic Wyspy Great Bear. Zobacz też produkty: https://www.inoxplus.com.pl/produkty.html?strona=7.  W międzyczasie wykonują zadania dla napotkanych osób oraz próbują za wszelką cenę przetrwać w niedogodnych warunkach.

Naszą postać w tym dopracowanym dziele cechuje wiele współczynników, takich jak temperatura ciała, głód czy pragnienie. Utrzymanie jej w pełnym zdrowiu to nie lada wyzwanie. Zdobycie mięsa, rozpalenie ognia czy przygotowanie ciepłej herbaty wymagają poszukiwań i zbieractwa. Nie można tu jednak stanąć w miejscu, ponieważ bezruch oznacza chłód. Nieraz przyjdzie więc graczom otrzeć się o śmierć, zanim ostatecznie uda im się przejść całą grę.

ZAMÓW GRĘ ZA 29,99zł