fifa 18 pobierz

gry do pobraniaEA Sports wypuściło pierwsze doniesienia odnośnie gry FIFA 18. Cristiano Ronaldo, zawodnik Realu Madryt C. F., zwycięzca tytułu najlepszego piłkarza zdaniem FIFA, Złotej Piłki tudzież od dwóch lat klubowy europejski mistrz został gwiazdą okładki gry EA SPORTS FIFA 18. Premiera bitwy będzie miała miejsce 29 września 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Zamawiając Edycję Ronaldo bitwy FIFA 18 na PlayStation 4, Xbox One ewentualnie PC fani zagrają trzech dni przed oficjalną premierą, otrzymają 20 dużych zł paczek premium (1 tygodniowo, 20 kolejnych tygodni) przez, 8 wyjątkowych strojów FIFA Ultimate Team zamyślonych przez wykonawców muzyki spośród gry oraz wypożyczenie Cristiano Ronaldo na pięć meczów FUT. Z udostępnionych danych wiemy, że w potyczce ponownie usłyszymy polski komentarz Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego i otrzymamy dojście do wszystkich najważniejszych lig, w tym oczywiście w pełni licencjonowanej Premier League. Co zasadnicze, fani Ekstraklasy i lokalnej reprezentacji też nie powinny być zawiedzeni, bo oba praźródło trafią do gry. Miano ma działać na silniku Frostbite, a więc tak samo jak w ubiegłym roku. Ciekawą istotą jest natomiast to, iż tegoroczna odsłona promowana znajduje się przez Sony. To tylko na PS4 rozgrywane mają wszystkie turnieje, niewykluczone podobnie, że do sklepów trafią specjalne zestawy konsoli z grą. To duża metamorfoza, bo przez ostatnie kilka lat EA ściśle współpracowało z Microsoftem, czego efektem istniała m. in. wyłączna przystępność kart legendarnych na sprzęcie firmy z Redmond. Aktualnie Ikony mają trafić na wszystkie platformy.

FIFA 18 oficjalny trailer gry

Pełna demonstracja gry odbędzie się na przestrzeni imprezy EA Play proponowanej na 10 czerwca owego roku. EA Sports dwanaście miesięcy temu przeniosło serię na silnik Frostbite, co zapowiadało skromną poprawę grafiki, aliści na pewno nic dramatycznego. FIFA 18 to drugie podejście do nowej technologii – co widać.

Dla podkreślenia zmian przedstawiciele producenta pokazali twarz Edena Hazarda z Fify 17 i 18 – detali jest dużo więcej. W wyższym stopniu imponują jednak stadiony, głównie za dnia. Oświetlenie robi, że areny wyglądają realistycznie i obfitują w szczegóły. Jak to zawsze w momencie serii bywa, niektóre pomniejsze zmiany są tak udane, że pozostaje zastanawiać się, czemu trafiają do gry nie prędzej teraz. Po raz pierwszy możemy wprowadzać zmiany bez wchodzenia do ekranu zarządzania zespołem. Podczas opii wystarczy przytrzymać spust, i następnie wcisnąć przycisk, aby wprowadzić na boisko zawodnika, sugerowanego w oparciu o przemęczenie czy żółte kartki. Metamorfoza odbywa się bez małych dodatkowych przerw. Powraca Podróż, zaskakująco udany tryb fabularny z ubiegłorocznej odsłony. Ów razem jakże odpowiedni godność to Powrót Huntera. Czyn zaczyna się od spekulacji na temat przyszłości naszego bohatera. Zostanie w klubie czy znajdzie nowego pracodawcę? Opowieść ma być teraz szersza niż konfederacja angielska, a opublikowane obrazki sugerują Bundesligę czy sam Brazylię. W ostatnich odsłonach serii wydawca stawiał na jakąś dużą i świetną nowość. Dwa lata temu były to drużyny kobiece, rok temu tryb fabularny. Tym razem brakuje ano wyraźnej innowacji. Zamiast owego twórcy skupiają się na poprawkach w rozgrywce, porównując nawet Fifę 17 a 18 do przejścia między 1080p i 4K. Owo oczywiście wyolbrzymienie, lecz gwoli wielu fanów takie innowacje będą ważniejsze od walki. – To prawdziwa radość być na okładce FIFA 18. To wspaniałe afekt i jestem wdzięczny, że zostałem wybrany – mówi Ronaldo. Zdaniem twórców walki współpraca z piłkarzem przyniosła tegorocznej odsłonie serii bez liku korzyści. – Najlepszy gracz na świecie pomógł dokonać największy skok technologiczny, kto kiedykolwiek zrobiliśmy. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani współpracą z Cristiano – pracując z zanim nauczyliśmy się dużo o jego unikalnym stylu bitwy i tym, co wykonuje go tak bardzo wyjątkowym. Jego pasja, energia i zespół fanów z całego otoczenia sprawiają, że jest kapitalnym ambasadorem FIFA 18 – oznajmia starszy producent Aaron McHardy.