Gry przeglądarkowe - graj gdziekolwiek jesteś

POLECANE PRZEZ NAS GRY

Gry komputerowe rozwinęły się w niewyobrażalny sposób. Jakość grafiki, dźwięku czy tematyka już chyba została wyczerpana do granic możliwości. Jednak wbrew temu powstają kolejne nowe gry lub rozwinięte ich części. Grywalność na komputerach w prawdzie powoli spada, wypierana przez konsole do gier.

By dobrze ogarniać gry, warto znać angielski (przynajmniej komunikatywnie) dlatego ja zawsze korzystam z apek do nauki angielskiego. Na tej stronie http://poangielsku.com.pl/aplikacje-do-nauki-angielskiego/ można znaleźć wiele ciekawych propozycji.

Jednak mimo wszystko nadal bardzo popularne są i przyciągają coraz szersze rzesze fanów tak zwane gry przeglądarkowe. Gry w które gra się przy pomocy zwykłej przeglądarki internetowej, którą każdy ma na swoim komputerze.
Gry tego rodzaju dzielą się na gry MMO oraz gry MMORPG.

 
 • Czym są gry przeglądarkowe?
  Są to gry, w których gramy nie z komputerową inteligencją, ale z prawdziwymi ludźmi na całym świecie.
  Dzięki temu mamy możliwość walczenia, zakładania zaprzyjaźnionych klanów, czy rozmowy z realnymi ludźmi podczas zabawy w nierealnym świecie. Jest to świetna forma poznania nowych osób przy wspólnej zabawie.
 • Dlaczego warto w nie grać?
  Gry przeglądarkowe są świetną rozrywką, która w odpowiedni sposób może rozwijać i uczyć kontaktów. Gry MMO uczą także cierpliwości i współpracy z innymi co może mieć wpływ na integrację w świecie z obcymi ludźmi. Warto jednak wybrać odpowiednie gry, które służyć będą dobremu, a nie budowaniu agresji i woli zemsty czy zawiści.
 • A może Rewolucje?
  A może interesują Cię Kuchenne Rewolucje? Chcesz naleźć najlepsze z restauracji, które były poddane przemianie? Jeżeli tak, zapraszamy na http://mapa-rewolucji.pl znajdziesz tam ponad 250 restauracji objętych zmianami. Zapraszamy serwdecznie.