Login:
Hasło:
| Rejestracja | Zapomniałeś hasła?

» » Zbiór modyfikacji do GTA San Andreas poprawiających grafikę

Zbiór modyfikacji do GTA San Andreas poprawiających grafikę

Zbiór modyfikacji do GTA San Andreas poprawiających grafikę


Uwaga! Większość modyfikacji do poprawnego działania wymaga gry w wersji v1.0. Jak sprawdzić wersje gry, dowiemy się TUTAJ.
Patch zmieniający wersję gry na 1.0 znajdziemy TUTAJ.


SRT3 1.7 - Jedna z najbardziej podstawowych modyfikacji którą po prostu musisz mieć. Mod podmienia ok. 99% tekstur w grze przez co zmienia ją nie do poznania. Nowe tekstury są w znacznie wyższej rozdzielczości i ogólnie prezentują się nieporównywalnie lepiej od tych standardowych od Rockstar-a.

Project Oblivion 2010 - Znudziła Ci się standardowa roślinność w grze? Chcesz ją zmienić? Ten mod jest właśnie dla Ciebie! Project Oblivion 2010 odmieni Twoją roślinność raz na zawsze. Od teraz będziesz mógł patrzeć na zieleń w wysokiej rozdzielczości.

New Greats Effects 1.6 - Kolejny podstawowy dodatek, który zdecydowanie poprawia efekty typu: ogień, krew, woda, dym. Jeżeli masz zamiar urealnić swoje GTA musisz mieć tego moda!

ENB Series - Mod ważący zaledwie kilka KB odświeży Wasze GTA nie do poznania. ENB Series bardzo znany dodatek zmienia nam jakość cieni, odbić, bluru i innych tego typów efektów. W tym przypadku jest to paczka 11 różnych wersji.

New Water Texture - Chyba każdy wie jak wygląda woda w GTA San Andreas. Lecz od teraz może wyglądać o wiele lepiej! New water texture podmienia texturę standardowej wody dzięki czemu wygląda o niebo lepiej.

New Moon - Jak sama nazwa mówi, modyfikacja dodaje realistyczny księżyc.

Radar satelitarny + nazwy ulic,dzielnic itp. - Od teraz nie będziesz miał problemów ze znalezieniem się w wielkim świecie San Andreas. Mod dodaje super radar satelitarny w którym są również napisane nazwy ulic, dzielnic itp.

GTA SA Weapon Pack by Milenia - Paczka na prawdę świetnie wykonanych broni. Tekstury jak i same modele są powalające, jeżeli znudziły Ci się stare i słabej jakości bronie polecamy do pobrania.

HD Seabed - Mod podmienia nam wodorosty na te o niebiańskiej jakości w rozdziałce 2048x2048.

HD Merine Life - Modyfikacja poprawi nam wygląd morskich stworzeń na jakość HD i jakby mało było tego zmienia z wersji 2D na wersję 3D!

Księżyc i chmury HQ - Dodatek zmienia nam księżyc oraz chmury na jakość HQ, efekt jest na prawdę oszałamiający.

Autumn Mod v3.5 - Jest to już wersja 3.5 tego modu który zmienia nam porę roku na jesień.

Nowe dźwięki aut i broni - Nie ma co tu dużo opisywać. Dodatek zmienia nam dźwięki aut oraz broni na te bardziej realne.

Menu HD - Świetna modyfikacja dla GTA: San Andreas dostosowująca menu gry do współczesnych standardów wyznaczanych przez ekrany panoramiczne. Od teraz możemy grać w SA i podziwiać piękne menu w formacie 16:9/10.

ENB Series ( config by Alpha_94 ) - Kolejny ENB Series lecz tym razem wykonany przez naszego użytkownika Alpha_94! Efekty są na prawdę bardzo ładne szczególnie dlatego że w wersji HQ! Gorąco polecamy do pobrania.

Super timycyc - Kolejny dodatek wykonany przez naszego użytkownika tym razem przez matpila. Mod przedłuża dystans rysowania obiektów + super efekty pogody które razem połączone dają niesamowite efekty. Goraco polecamy do pobrania!

Nowe Cienie - Masz starą kartę graficzną która nie obsługuje PS 3.0, a chcesz mieć cienie? Ten dodatek to załatwi! Modyfikacja o nazwie " Nowe Cienie " poprawia znacząco jakość cieni przy czym nie zwiększa wymagań.

GTA SA New GFX - Kolejny dodatek podobny do ENB Series. Ma prawie te same efekty, także macie do wyboru smile

Color Mod - Mod do GTA San Andreas który odświeży nam trochę kolory w grze.

GTA SA PROJECT REALITY Beta 2.4 - Jest to zlepka kilku małych modyfikacji poprawiających grafikę. Modyfikacja prezentuje się całkiem nieźle, nowa grafika i efekty naprawdę cieszą oko. Coś w sam raz dla leni, którzy szukają łatwych i sprawdzonych rozwiązań.

Overdose Effects V1.4 (nowa wersja) - Mogłoby się na pozór wydawać, że jest to marna podróbka wymienionego już na naszej liście modu noszącego nazwę New Greats Effects. Wystarczy jednak szybka analiza nazwy modyfikacji (w dosłownym tlumaczeniu: przesadzone efekty), by stwierdzić, że autor chciał stworzyć coś co będzie cieszyło oko, a niekoniecznie pokrywało się z czymś z czym możemy się spotkać w świecie realnym. Jest to modyfikacja dla ludzi znudzonych starymi efektami, szukających efektów rodem z Hollywood oraz wszystkich maniaków efektownych wybuchów.

REAL WATER BY MATPILA - Kolejna modyfikacja od naszego użytkownika matpila, tym razem zmienia teksturę wody na tę bardziej realną.


Uwaga!
: Jeżeli masz problemy z zanikającymi teksturami proponujemy zainstalować dodatek Stream Memory Fix który zwiększa domyślną pamięć San Andreas na ładowanie tekstur.

Zbiór modyfikacji poprawiających grafikę został wykonany przez użytkowników piotrburza oraz PssScroll
Dajemy Wam możliwość dodawania komentarzy, jeżeli znajdziecie jakąś modyfikację która poprawia graficznie grę San Andreas prosimy o podanie nazwy moda jeżeli uznamy iż dodatek powinien znajdować się na powyższej liście dodamy go.

Jako autorzy listy nie zgadzamy się kopiowanie opisów modyfikacji zawartych w tym artykule.Opublikował: piotrburza Autor dodatku: Listę wykonali: piotrburza, PssScroll Wyświetleń: 172043
POLECAMY!
Najlepsze mody do GTA San Andreas  Zbiór modyfikacji poprawiających grafikę w GTA III  Zbiór modyfikacji poprawiających grafikę w GTA Vice City  Zbiór modyfikacji poprawiających grafikę w GTA IV  modyfikacja dla GTA: San Andreas HD  
50

Komentarze

Nagrody: brak
Komentarzy: 101
Artykułów: 17

Currently Offline jaliko19:

19 Sierpień 2011 12:24 Grupa: Użytkownik GG:
No no chłopaki kawał dobrej roboty;)
Piwo leci!
Nagrody:
Komentarzy: 2297
Artykułów: 910

Currently Offline piotrburza:

19 Sierpień 2011 13:47 Grupa: V.I.P GG: 10830178
Zastanawiałem sie nad tą modyfikacją czy ją dodać czy nie. I doszedłem do wniosku że jednak jej nie dodam. Wszystkie mody które są w Twojej paczce są w tej liście więc nie było by sensu dodawać to samo dwa razy tylko w innych "postaciach"


Nagrody:
Komentarzy: 2297
Artykułów: 910

Currently Offline piotrburza:

19 Sierpień 2011 13:57 Grupa: V.I.P GG: 10830178
Dodałem smile


Nagrody: brak
Komentarzy: 51
Artykułów: 4

Currently Offline R_Jay:

19 Sierpień 2011 14:58 Grupa: Użytkownik GG:
dance prey beer2 Świetna robota elka
Nagrody: brak
Komentarzy: 151
Artykułów: 55

Currently Offline oskar1020:

19 Sierpień 2011 15:02 Grupa: Użytkownik GG: 9666616
beer Brawo love
Nagrody: brak
Komentarzy: 3
Artykułów: 0

Currently Offline dami22234:

19 Sierpień 2011 15:16 Grupa: Użytkownik GG:
co tu mówic. po. świetna robota


Nagrody:
Komentarzy: 672
Artykułów: 668

Currently Offline Zeti:

19 Sierpień 2011 15:54 Grupa: Użytkownik GG:
Dorzuć jeszcze color mod ;p


<div style="text-align:center"> </div>


Nagrody:
Komentarzy: 2297
Artykułów: 910

Currently Offline piotrburza:

19 Sierpień 2011 18:29 Grupa: V.I.P GG: 10830178
I co się dziwisz... Skoro Twoje dodatki poprawiają grafikę w San Andreas to musiały się na tej liście znaleźć.


Nagrody:
Komentarzy: 2297
Artykułów: 910

Currently Offline piotrburza:

19 Sierpień 2011 18:35 Grupa: V.I.P GG: 10830178
Od poprawy cieni jest ENB Series. Poza tym ten który podałeś usuwa pozostałe cienie. A ktoś kto poszukuje lepszej grafiki w grze z pewnością ma całkiem przyzwoitego kompa. A sam napisałeś "usuwa resztę cieni więc to jest zbawienie dla słabszych komputerów a dla tych mocnych dużą stratą "


Nagrody:
Komentarzy: 2297
Artykułów: 910

Currently Offline piotrburza:

19 Sierpień 2011 18:47 Grupa: V.I.P GG: 10830178
Tak, rozumiem. Lecz jest to zbiór modów poprawiających grafikę, a nie pogarszających ;)


Nagrody:
Komentarzy: 1068
Artykułów: 218

Currently Offline WodzuPL:

21 Sierpień 2011 12:33 Grupa: V.I.P GG: 41799732
piotrburza, chciałbym abyś dodał skonfigurowane przeze mnie ENB Series które jest TUTAJ.

(UWAGA: Ci którzy są zainteresowani moim configiem 'potrzebują' bardzo dobrego komputera.) Cytat z innej strony:

Wskazówki dotyczące wydajności ENB Series

Jak wiadomo, niestety, ENB Series ma dość duże wymagania sprzętowe. Ale możemy zrobić parę rzeczy, aby jej wydajność poprawić.

Nie używaj zbyt wysokiej rozdzielczości podczas włączonych środowiskowych okluzji, ten efekt bezpośrednio zależy od ilości pikseli na ekranie.
Przez ustawienie UseWaterDeep=0, UseOcclusions=0, UseDepthOfField=0, ShadowQuality=2 renderowanie z użyciem informacji o głębi sceny zostaje wyłączone, przez co wydajność mocno wzrasta.
Odbicia z niektórymi modyfikowanymi pojazdami mogą działać bardzo wolno, przez zbyt dużo polygonów które są obliczane kilka razy.
Poświata praktycznie nie obniża wydajności, używaj jej wedle swojego uznania.
Jakiekolwiek filtrowanie, dla cieni lub środowiskowych okluzji, jest bardzo wolne, spróbuj ustawić jego jakość na 2 i sprawdź wydajność, może będzie dobra.
Nagrody:
Komentarzy: 1177
Artykułów: 281

Currently Offline TonyM:

21 Sierpień 2011 12:55 Grupa: Administrator GG:
Rafal20302, w przygotowaniu jest kolejny artykuł - zbiór i test różnych wersji i konfiguracji ENBSeries-ów do GTA San Andreas. Tak więc nic Ci nie pozotało tylko czekać na artykuł :)


Co robię poza administracją AC? Zajrzyj: Facebook | Google+ | YouTube


Nagrody: brak
Komentarzy: 49
Artykułów: 2

Currently Offline szczawekk:

22 Sierpień 2011 15:29 Grupa: Użytkownik GG:
Pomocy , jak zainstalowalem project oblivion to textury mi sie jakieś białe zrobiły !

Takie pytania zadajemy na forum, albo eXpertom na PW /TonyM


Nagrody: brak
Komentarzy: 23
Artykułów: 1

Currently Offline Krewetka:

23 Sierpień 2011 15:40 Grupa: Użytkownik GG:
Piwko leci
Nagrody:
Komentarzy: 2297
Artykułów: 910

Currently Offline piotrburza:

23 Sierpień 2011 15:52 Grupa: V.I.P GG: 10830178
Dzięki Krewetka.

Tony niezły obrazek zrobił smile


Nagrody: brak
Komentarzy: 32
Artykułów: 2

Currently Offline Carl404:

25 Sierpień 2011 13:34 Grupa: Użytkownik GG:
No , fajne to ! wink


Nagrody: brak
Komentarzy: 6
Artykułów: 0

Currently Offline Blacks:

25 Sierpień 2011 21:08 Grupa: Użytkownik GG:
dajcie link do tej modyfikacji


Nagrody:
Komentarzy: 1177
Artykułów: 281

Currently Offline TonyM:

25 Sierpień 2011 21:12 Grupa: Administrator GG:
Blacks, jakiej znowu modyfikacji question


Co robię poza administracją AC? Zajrzyj: Facebook | Google+ | YouTube


Nagrody: brak
Komentarzy: 55
Artykułów: 4

Currently Offline adamek1124:

27 Sierpień 2011 20:55 Grupa: Użytkownik GG: 5146732
New Water Texture Link nie działa chyba...


Nagrody: brak
Komentarzy: 8
Artykułów: 0

Currently Offline konieczak3:

29 Sierpień 2011 12:55 Grupa: Użytkownik GG: 10390874
piotrburza

Za pisanie falą otrzymujesz zakaz pisania komentarzy na okres 14 dni.


Kanał Youtube ProoPiter - Zapraszam!


PoprzedniaNastępna
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.

Download

Kategorie:
 1. Informacje
  1. Ciągniki
  2. Zestawy
  3. Mapy
  4. Naczepy
  5. Samochody
  6. Skiny
  7. Interiory
  8. Inne
  1. Aktualności
   1. Małe modyfikacje
   2. Skrypty ASI/LUA
   3. Graficzne
   4. Mody na konsole
    1. Car Packi
    2. Acura
    3. Alfa Romeo
    4. Aston Martin
    5. Audi
    6. Bentley
    7. BMW
    8. Bugatti
    9. Buick
    10. Cadillac
    11. Chevrolet
    12. Chrysler
    13. Citroën
    14. Dacia
    15. Daewoo
    16. Dodge
    17. Ferrari
    18. Fiat
    19. Ford
    20. FSO
    21. Honda
    22. Hummer
    23. Hyundai
    24. Infiniti
    25. Jaguar
    26. Jeep
    27. Koenigsegg
    28. Łada
    29. Lamborghini
    30. Lancia
    31. Land/Range Rover
    32. Lexus
    33. Lotus
    34. Maserati
    35. Mazda
    36. McLaren
    37. Mercedes - Benz
    38. Mitsubishi
    39. Nissan
    40. Opel
    41. Pagani
    42. Peugeot
    43. Plymouth
    44. Pontiac
    45. Porsche
    46. Renault
    47. Saab
    48. Saleen
    49. Seat
    50. Shelby
    51. Škoda
    52. Subaru
    53. Suzuki
    54. Toyota
    55. UAZ
    56. Rolls Royce
    57. Volkswagen
    58. Volvo
    59. Inne marki
   1. Motocykle
   2. Rowery
   3. Samoloty/Helikoptery
   4. Łodzie
   5. Ciężarówki
   6. Autobusy
   7. Służby mundurowe
   8. Dziwaczne
   9. Służby publiczne
  2. Bronie
  3. Mapy
  4. Skiny
  5. Programy/Narzędzia
  6. Oryginalne pliki (Backup)
  7. Save Games
  8. Poradniki (Tutoriale)
  9. Screeny i tapety
   1. ENB Series'y
    1. Car Packi
    2. Acura
    3. Alfa Romeo
    4. Aston Martin
    5. Audi
    6. Bentley
    7. BMW
    8. Bugatti
    9. Buick
    10. Cadillac
    11. Chevrolet
    12. Chrysler
    13. Citroën
    14. Dacia
    15. Daewoo
    16. Dodge
    17. Ferrari
    18. Fiat
    19. Ford
    20. FSO
    21. Honda
    22. Hummer
    23. Hyundai
    24. Infiniti
    25. Jaguar
    26. Jeep
    27. Koenigsegg
    28. Łada
    29. Lamborghini
    30. Lancia
    31. Land/Range Rover
    32. Lexus
    33. Lotus
    34. Maserati
    35. Mazda
    36. McLaren
    37. Mercedes-Benz
    38. Mitsubishi
    39. Nissan
    40. Opel
    41. Pagani
    42. Peugeot
    43. Plymouth
    44. Pontiac
    45. Porsche
    46. Renault
    47. Saab
    48. Saleen
    49. Seat
    50. Shelby
    51. Skoda
    52. Subaru
    53. Suzuki
    54. Toyota
    55. UAZ
    56. Rolls Royce
    57. Volkswagen
    58. Volvo
    59. Inne marki
   1. Motocykle
   2. Rowery
   3. Samoloty/Helikoptery
   4. Łodzie
   5. Ciężarówki
   6. Autobusy
   7. Służby mundurowe
   8. Dziwaczne
  1. Skiny/ubrania
  2. Tutoriale
  3. Programy
  4. Bronie
  5. Mapy
  6. Upodabniające do GTA 5
  7. The Ballad of Gay Tony
  8. The Lost and Damned
  9. Oryginalne pliki (Backup)
  1. >> Instalacja dodatków!
   1. Małe modyfikacje
   2. ENB Series'y
   3. CLEO
   4. Totalne konwersje
    1. Skrypty Pawno
  2. Bronie
  3. Mapy
    1. Car Packi
    2. Acura
    3. Alfa Romeo
    4. Aston Martin
    5. Audi
    6. Bentley
    7. Taksówki
    8. BMW
    9. Bugatti
    10. Cadillac
    11. Chevrolet
    12. Chrysler
    13. Citroen
    14. Dodge
    15. Ferrari
    16. Fiat
    17. Ford
    18. Honda
    19. Hummer
    20. Hyundai
    21. Jaguar
    22. Jeep
    23. Lamborghini
    24. Lotus
    25. Mazda
    26. McLaren
    27. Mercedes-Benz
    28. Mitsubishi
    29. Nissan
    30. Opel
    31. Pagani
    32. Peugeot
    33. Pontiac
    34. Porsche
    35. Quady
    36. Range Rover
    37. Renault
    38. Saleen
    39. Seat
    40. Shelby
    41. Skoda
    42. Subaru
    43. Suzuki
    44. Toyota
    45. Volkswagen
    46. Volvo
    47. Inne marki
   1. Motocykle
   2. Rowery
   3. Samoloty/Helikoptery
   4. Łodzie
    1. Naczepy
   5. Pociągi/Tramwaje/Wagony
   6. Służby mundurowe
   7. Autobusy
    1. Rolnicze
    2. Czołgi
  4. Programy
  5. Skiny i modele
  6. Tutoriale
  7. Upodabniające do GTA 5
  8. Oryginalne pliki (Backup)
  9. Save Games
  10. Android
  1. Pojazdy
  2. Modyfikacje
  3. Tutoriale
  4. Oryginalne pliki (Backup)
  5. CLEO
  6. Skiny i Modele
  1. Oryginalne pliki (Backup)
  2. Pojazdy
  3. Modyfikacje
  4. Skiny i modele
  5. Tutoriale
  6. CLEO
  1. Traktory
  2. Przyczepy
  3. Kombajny
  4. Samochody
  5. Maszyny
  6. Mapy
  7. Mod Packi
  8. Budynki
  9. Tutoriale
  1. Snapshoty
  2. Save
  3. Modyfikacje
  4. Tekstury
  5. Skiny
  6. Programy
  7. Poradniki
  1. Bandy
  2. Piłki
  3. Buty
  4. Murawy
  5. Menu
  6. Tablice wyników
  7. Stroje
  8. Patche i OF
  9. Dodatki graficzne
  10. Twarze
  11. Muzyka
  12. Stadiony
  13. Narzędzia
  14. Inne
  1. Bandy
  2. Buty
  3. Twarze
  4. Dodatki graficzne
  5. Mody i Patche
  6. Rękawice
  7. Stadiony
  8. Piłki
  9. Stroje
  10. Programy
  11. Inne
  1. Bronie
  2. Domy
  3. Magia
  4. Smoki
  5. Zbroje
  6. Towarzysze
  7. Modele i tekstury
  8. Dodatki graficzne
  9. Programy
  10. Inne
  1. Ubrania
  2. Simy
  3. Mody
  4. Fryzury
  5. Domy i miasta
  6. Tekstury i Materiały
  7. Akcesoria
  8. Samochody
  9. Inne
  1. Małe modyfikacje
  2. Dodatki graficzne
  3. Aktualności
  1. Celowniki
  2. XVM
  3. Tekstury
  4. Paczki
  5. Garaże
  6. Ikony
  7. Inne
  1. Crysis
  2. F.E.A.R
  3. Far Cry
  4. Half-Life 2
  5. Just Cause 2
  6. Soldat
  7. UT3
  8. Inne
  1. Generally
  2. Live for Speed
   1. NFS Underground
   2. NFS Underground 2
   3. NFS Most Wanted
   4. NFS Carbon
   5. NFS ProStreet
   6. NFS Undercover
   7. NFS Shift
   8. NFS Hot Pursuit
   9. Inne
   1. Pojazdy
   2. Modyfikacje
   3. Skiny
  3. World Racing 2
  4. Inne
  1. Fallout 4
  2. Diablo II
  3. Fallout 3
   1. Gothic 1
   2. Gothic 2
   3. Gothic 3
  4. Risen
  5. S.T.A.L.K.E.R SoC
  6. S.T.A.L.K.E.R CS
  7. Inne
   1. Bronie
   2. Mapy
   3. Skiny
   4. Inne
  1. CS: Source
  2. Runes of Magic
  3. Team Fortress 2
  4. World Of Warcraft
  5. Inne
  1. Age of Empiers III
  2. Warcraft III
  3. Inne
  1. City Car Driving
  2. Euro Truck Symulator
    1. Traktory
    2. Przyczepy
    3. Kombajny
    4. Samochody
    5. Maszyny
    6. Mapy
    7. Mod Packi
    8. Budynki
    9. Tutoriale
    1. Ciężarówki
    2. Traktory
    3. Przyczepy
    4. Kombajny
    5. Samochody
    6. Maszyny
    7. Mapy
    8. Mod Packi
    9. Budynki
    10. Skiny
    11. Tutoriale
    12. Inne
    1. Traktory
    2. Przyczepy
    3. Kombajny
    4. Samochody
    5. Maszyny
    6. Mapy
    7. Mod Packi
    8. Budynki
    9. Skiny
    10. Tutoriale
    11. Inne
  3. OMSI 2
  4. Spintires (Spin Tires 2014)
   1. The Sims 1
   2. The Sims 2
  5. Inne
 2. Sportowe
 3. Platformowe
 4. Familijne
 5. Logiczne
 6. Poradniki

Reklama:
ALEKO - Producent pomocy dydaktycznych

ShoutBox

ShoutBox dostępny jest tylko dla
zarejestrowanych użytkowników.

Top Użytkownicy

awatar OKOK OKOK
Dodatków: 1567
Komentarzy: 283
awatar bebiko132 bebiko132
Dodatków: 1049
Komentarzy: 653
awatar piotrburza piotrburza
Dodatków: 910
Komentarzy: 2297
awatar 1krzys1 1krzys1
Dodatków: 732
Komentarzy: 341
awatar HARDKOR222 HARDKOR222
Dodatków: 689
Komentarzy: 788

Sonda

Czy grałeś już w GTA V na PC?

Tak
Nie, ale mam zamiar
Nie i nie mam zamiaru
Komputer mi nie pozwoli(ł)

Licznik

Wszystkich: 30
Gosci: 29
Użytkownicy:

Roboty: Brak robotów