POBIERZ NAJNOWSZE

Modyfikacje do najpopularniejszych gier komputerowych w jednym miejscu

Modyfikacje do popularnych gier. Skąd je pobierać?

Mody, czyli różne modyfikacje do gier dotyczą zazwyczaj tytułów popularnych, znanych czy tak zwanych klasyków, jednak nie jest to regułą. Oczywiście pierwszy warunek do powstania moda to udostępnienie „kodu” gry, który to umożliwi. Wiele gier ma swoje najróżniejsze modyfikacje. Bardzo dużo modów posiada seria Half – Life i to zarówno pierwsza jak i druga część. Seria Battlefield, a zwłaszcza jej starsze części także mogą „pochwalić się” całkiem pokaźną bazą modyfikacji.
Od modyfikacji broni, aż po modyfikację terenów i zmiany konfliktów np. z II wojny na wojnę piracką czy secesyjną, a nawet walkę z zombie czy mutantami.

Oczywiście jedną z gier, która ma najwięcej modyfikacji jest Minecraft są ich setki jak nie tysiące i to na różne wersje gry. Zdarza się, że modyfikacje okazują się lepsze niż oryginał. Ich kolejną zaletą jest przedłużanie żywotności tytuły. Gra która ma nawet 15 lat, ale wciąż powstają na nią nowe mody wciąż będzie w kręgu zainteresowań. Gry to obecnie jedno z najpopularniejszych źródeł rozrywki, a modyfikacje nad którymi często trzeba się mocno napracować i to często za darmo, tylko potwierdzają ten fakt. Wybieraj najlepsze restauracje: http://mapa-rewolucji.pl/ocena/4-5/ z ocenami powyżej 4.0. To gwarancja udanego wyjścia do restauracji.

Dodatki do gier czy ich modyfikacje oficjalne dostępne są na oficjalnych stronach producentów gier, jednak często wiele zdolnych graczy tworzy własne dodatki, skórki do poszczególnych gier, jednak te trzeba w specjalny sposób dodać do gry – przeważnie opis instalacji takiej modyfikacji jest umieszczany razem z dodatkiem do gry. Pamiętaj, że taki nieoficjalny dodatek do gry instalujesz na własne ryzyko i gra może nie działać prawidłowo. Przed instalacją zapoznaj się z opiniami innych graczy, którzy już instalowali dodatek.

 
  • 1. ZNAJDŹ ODPOWIEDNI MOD

    Znajdź mod na naszej stronie, którego szukasz do swojej gry. Wybierz odpowiednią modyfikację pasującą do twojej gry.

  • 2. POBIERZ MOD

    Pobierz modyfikację gry na swój komputer z naszego serwera. Pamiętaj, aby dokładnie przeczytać, czy mod pasuje do twojej wersji gry.

  • 3. ZAINSTALUJ

    Postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do modyfikacji swojej gry. Sprawdź jak trzeba zainstalować mod, gdzie wrzucić odpowiednie pliki w foldery gry.

Pobieraj za darmo modyfikacje do gier tworzone przez doświadczonych graczy