pobierz Project CARS 2

gry do pobraniaProject CARS 2 to następna część wielokrotnie nagradzanej wojny wyścigowej z najbardziej koleżankami, legendarnymi samochodami rywalizującymi w ekstremalnych warunkach, która potwierdzi graczom niezapomniane przeżycia natomiast ogromne emocje. Stworzona przy użyciu miłośników gier, sprawdzona przy użyciu światowej klasy kierowców rajdowych i polecana przez fachowych graczy – gra Project CARS 2 pobierz zapewni niesamowitą rozrywkę wszystkich miłośnikom wyścigów w pięknym, autentycznym natomiast zaawansowanym świecie. Gra Project CARS 2 oferuje całość: od samochodów GT natomiast prototypów po egzotyczne samochody typu hypercar. Gracze uzyskają szeroki wybór sportowych samochodów i tylko od nich zależy, gdzie i czym będą się ścigać. Stale i wszędzie.
Projekt pozostawił częściowo sfinansowana na architekturze World of Mass Development, podobnie jak część pierwsza. Przeto w procesie tworzenia kodu brali aktywny udział członkowie społeczności. W odróżnieniu od pierwowzoru, gracze otrzymali teraz ogółem 50 lokacji, co przełożyło się na 200 tras, po których ścigamy się przeróżnymi pojazdami, przy zmiennych okolicznościach pogodowych. Do dyspozycji dysponujemy 200 aut podzielonych na 40 różnych kategorii, co ogólnie względem pierwszej partii jest gigantycznym urozmaiceniem. Project CARS pierwotnie wzbudzał co niemiara kontrowersji: kasacja wersji na rzecz Wii U, brak zdrowej kariery, problemy techniczne, niedopracowana fizyka i model drogi itd. Niemniej, był owe jeden z piękniej portretujących się półsymulatorów (i w dalszym ciągu jest), z doskonałym udźwiękowieniem. Ponadto w kodzie wolno znaleźć masę ciekawych zarysów urozmaicających rozgrywkę. Więcej na ten temat pierwszej fragmentu przeczytacie w naszej recenzji. Natomiast do sieci wypłynął realny gameplay „dwójki”, cechujący 20 minut rozgrywki. Ciężko cokolwiek sensownego stwierdzić na podstawie filmiku, ale wydaje się od razu, iż poprawie uległa nade wszystko mechanika rozgrywki i podejście zachowania się aut.

Project CARS 2 oficjalny trailer gry

O ile zaś chodzi o samochodu, to deweloperzy przygotują więcej niż 170 licencjonowanych pojazdów spośród wielu różnych klas, w szczególności modele koncepcyjne. Ścigać się pozostaniemy na ponad 60 trasach – według producenta znajduje się to największa liczba lokacji w historii gier wyścigowych.

Do dyspozycji graczy mieszanych zostanie kilka trybów zabawy – od treningów, za pomocą karierę, na mistrzostwach wieloosobowych kończąc. Deweloperzy zapewniają, iż dopracują matchmaking, by gracze mieli okazję mierzyć się spośród przeciwnikami na swoim szczeblu. Project Cars 2 pozostanie obsługiwał gogle wirtualnej zasady i ma w pełni popierać konfiguracje wielomonitorowe (12K – trzy monitory 4K). Miano charakteryzuje się też całą zgodnością z techniką HDR. Wymagania sprzętowe powinniśmy wydedukować bliżej premiery gry, co prawdopodobnie nastąpi jesienią tegoż roku. Project Cars dwie to kontynuacja udanej symulacji wyścigów samochodowych z 2015 roku. Za tytuł ponownie odpowiada studio Mad Slightly, znane m. in z dwóch fragmentu Need for Speed Shift oraz Test Drive: Ferrari Racing Legends. Twórcy podążają ścieżką wyznaczoną przy pionierskiej części. Ponownie więc przystępujemy za kierownicę samochodów, spośród tą różnicą że łącznie jest więcej. W Project Cars 2 otrzymujemy jakby 200 tras w pięćdziesiąt lokacjach oraz blisko 200 idealnie odwzorowanych pojazdów z różnych kategorii m. in. samochody sportowe, koncepcyjne, raidowe. Maszyny będziemy mogli bez wątpienia odpowiednio dostosowywać do własnych preferencji dzięki licznym możliwością modyfikacji. Po za nagminnymi trybami rozgrywki dla pojedynczego gracza i gry wieloosobowej, otrzymujemy także tryb kooperacji w trybie kampanii, gdzie jeden z graczy wciela się w pilota czy też w drugiego kierowcę obsady. Wyścigi zostały urozmaicone zmiennymi warunkami pogodowymi, porami r. oraz zmienną nawierzchnią torów. Project Cars 2 owo gra przygotowana z rozmyślają o miłośnikach motoryzacji, którzy cenią sobie realistyczne podejście do wyścigów.
Project CARS 2 owo bezpośredni następca Project CARS – wydanego w 2015 roku tytułu, który zasłynął wykorzystaniem nowego podejścia w tworzeniu gier komputerowych – od samego początku w procesie byli bowiem przyjęci sami gracze, nie tylko doradzając twórcom, ale i organizując niektóre z elementów wojny. Pomysł ten w różnej formie został od tamtej pory szeroko rozpowszechniony w przemyśle rozrywkowym. Nowy tytuł dysponuje na celu ponowne zdobycie zaufania fanów, zatem oprócz naprawy poprzednich błędów można spodziewać się wielu nowych elementów – głównym jest Live Track 3. zero, czyli skomplikowany model symulacji warunków pogodowych, dzięki któremu odczuwalne będą nie tylko opady deszczu czy śniegu, atoli i kierunek wiatru, azaliż ciśnienie i temperatura powietrza.