The Guild 3 pobierz

gry do pobraniaW The Guild 3 gracze początkowo będą musieli starać się o ekonomię, ale platforma obywatelska osiągnięciu odpowiednich podstaw pieniężnych będą mogli przełączyć tenże system na automatyczny tudzież skupić się na innych rolach. Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, w grze nie zabraknie polityki i rozpraw, które pojawią się w nieco formie uproszczonej, ale będą mieszać się na rozgrywkę w inny sposób. W The Guild 3 pozostanie można sprawować różne urzędy polityczne. Postać gracza pozostanie mogła zająć jedną lokalizację i obsadzić stanowiska w innych izbach członkami juchy. Musi jednak uważać, ażeby opinia publiczna nie oceniła systemu politycznego za przekupiony. Gracz będzie miał opcja wpływania na awans w hierarchii innych postaci. Osiągnięcie wysokiej pozycji pozwoli mu rządzić żelazną ręką, ale poza tym, jeśli nie będzie proszek poparcia ludności, musi egzystować gotów na przykre niespodzianki – ktoś może np. spalić mu dom. Fabuła gry rozpoczyna się w roku 1400, czyli w epoce późnego średniowiecza, gdy kończy się pewien czas rozwoju świata i rozpoczyna królować nowy sposób myślenia. Tak jak w poprzednich odsłonach kolekcji, w The Guild 3 pobierz wcielamy się w niwę średniowiecznego mieszczanina, zajmującego się głównie handlem i polityką, a naszym zadaniem istnieje stworzenie silnej dynastii, będąca w stanie przetrwać chociażby kilkaset lat i zachodzące w Europie zmiany. Główną różnicę stanowi jednak zjawisko, że w trzeciej partii cyklu nie znajdziemy klasycznej, zwartej kampanii fabularnej.

The Guild 3 oficjalny trailer gry

Mecz przybrała tu bowiem przejaw znacznie bardziej sandboksowy natomiast zamiast trzymania się gawędy, zajmujemy się raczej inscenizacją luźno ze sobą połączonych scenariuszy oraz zadań.

Niejaką z głównych zmian, opowiedzianych w trzeciej odsłonie kolekcji The Guild, jest powiedzenie w stronę bardziej sandboksowej formuły rozgrywki. Zamiast zwartej linii fabularnej, w wojnie znajdziemy 12 zróżnicowanych programów, rozgrywających się na terenie paru miast oraz ich stref. Naturalną konsekwencją owej sandboksowości jest także nacisk, kto położono na sztuczną inteligencję komputerowych NPC-ów. Na potrzeby gry opracowano zaawansowany system rządzący zachowaniami postaci niezależnych, jaki pozwala im analizować świat i w odpowiedni metoda na nią reagować. Model ów oparty został na sześciu przeciwstawnych wartościach, natomiast większość napotkanych postaci egzystować może mieszankę różnych wyznawanych wartości. Odrębne moduły sztucznej inteligencji w grze dostały nie tylko pojedyncze postaci, atoli także rodziny, gildie azaliż miasta, a realizowane przy użyciu nich wzorce zachowań niszczą zmianie na skutek posunięć gracza oraz innych zachodzących w świecie gry wydarzeń. Równocześnie stosunek bohatera do subiektywnych postaci czy grup społecznych w istotny sposób oddziałuje na sam przebieg wojny. Grę The Guild 3 możemy zakwalifikować jako symulator średniowiecznego życia. Fabuła wojny rozpoczyna się w 1400 roku. Gracz obejmuje kierowanie nad średniowiecznym mieszczaninem, jaki trudni się polityką i handlem. Podczas rozgrywki naszym celem jest zbudowanie dynastii. Rozgrywka nie narzuca utartych ścieżek i jasno wytyczonego postępowania, a jej gatunek przypomina nam bardziej urząd sandboxowy. To od gracza zależy, jak pokieruje własną postać oraz własny interes. Gracz może skupić się na mistrzowskim opanowaniu jednej działań lub podjęcia się wielu powiązanych ze sobą przedsięwzięć w branży. Twórcy oddali graczom możliwość zrzeszania się pośród gildii i cechów, oraz dodatkowo rozbudowany system ulepszania kwalifikacji postaci. Wedle sandboxowej formułki, od poczynań gracza nałogowcem jest przebieg wydarzeń tudzież stosunek poszczególnych grup tudzież postaci niezależnych.